25 jaar HP Autoservice

Het jaar 2024 is het jaar dat HP Autoservice 25 jaar bestaat.

Ons jubileum: 25 jaar HP Autoservice. Een jubileum dat er niet was zonder ons team waar we trots op en dankbaar voor zijn. Een jubileum waar wij met ons team samen dankbaar voor zijn. Dit jubileum is er mede dankzij u, onze klant! Hartelijk dank voor uw vertrouwen in ons bedrijf en team. Wij en het team hebben altijd met alle plezier ons uiterste best gedaan om voor u klaar te staan en zullen dit ook blijven doen.

Een speciale dank aan de klanten die al 25 jaar komen. Vanaf de boerderij mee verhuisd naar de ambachtsweg en weer mee verhuisd naar de sterrebaan, waar we elkaar nu nog regelmatig ontmoeten. en samen in de showroom bij de oude foto’s herinneringen ophalen.

En wie jarig is trakteert! Er ligt voor u als vaste klant een cadeautje klaar, die u ontvangt als uw auto voor apk en/of onderhoud bij ons in de werkplaats komt.

Van harte welkom bij HP Autoservice Sterrebaan 12 3542 DK Utrecht

Back to top