Audi A3 Limousine 35 TFSI CoD Sport S Line Edition
€ 29.450,-
Bel: 030-2384000
Voertuigspecificaties:
Merk | Audi |
---|---|
Model | A3 |
Bouwjaar | 2019 |
Kenteken | R-009-DZ |
Tellerstand | 38.702 km |
Brandstof | Benzine |
Type transmissie | Automaat |
Gewicht | 1.255 kg |
Kleur | zwart |
Overige
- airco (automatisch)
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- S Line exterieur
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audioinstallatie met CD-speler
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- keyless entry
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- regensensor
- Rookvrij
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- USB aansluiting
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerend glas
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- lederen/stof bekleding
BOVAG garantie
Deze Audi A3 heeft BOVAG garantie.
Bekijk hier de actuele voorwaarden van de BOVAG garantie.

Voertuigspecificaties:
Type | Limousine 35 TFSI CoD Sport S Line Edition |
---|---|
Inrichting | Sedan (4) |
Wielbasis | 264 cm |
Cilinder aantal | 4 |
Cilinder inhoud | 1.498 cc |
Bekleding | Half leder / stof |
Onderhoud logo | ![]() |
Max trekgewicht ongeremd | 670 kg |
Max trekgewicht | 1.500 kg |
Gemiddeld verbruik | 5,10L/100 km (1 op 19.61) |
Co 2 uitstoot | 117 g/km |
Apk tot | 25 januari 2025 |
Wegenbelasting | € 171,- / € 193,- p/kw |
Afmeting | x 180 x cm |
Energielabel | C |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Btw marge | Marge |
Opmerkingen:
Het is een mooie auto, deze Audi A3 Limousine uit 2019, hij heeft 38702 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een 150PK 1.5 benzinemotor en een automatische transmissie. In het donker zorgt de Led verlichting voor een goed zicht op de weg. In deze Audi profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen ,ook winterset kunnen wij voor u verzorgen, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen, elektrisch bediende ramen, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en neerklapbare achterbank.Met de audiobediening op het stuur regelt u de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! Met cruise control houdt deze auto automatisch de snelheid vast voor een ontspannen rit. Ook 4-spaaks multifunctioneel lederen stuur, bestuurders informatiesysteem met kleurendisplay, navigatie met multimedia en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Audi A3 Limousine Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Boekjes en 2 sleutels aanwezig.
Deze auto heeft het 100% onderhouden label gekregen !!! van ANWB en Bovag.
Een auto met een 100% onderhouden label heeft namelijk alle beurten op tijd en volgens fabrieksschema gehad. Wel zo duidelijk toch?
Welkom bij HP Autoservice, een volledig gecertificeerd Bovag autobedrijf! Bent u geïnteresseerd in één van onze occasions? Bij HP Autoservice vindt u altijd die ene auto met net dat beetje extra, volledig onderhouden en altijd voorzien van een correcte kilometerstand. Aflevering inclusief 12 maanden Bovag garantie! onderhoud en reconditioneren behoort ook tot de mogelijkheden, informeer naar de voorwaarden of bekijk de aflevermogelijkheden op https://www.hpautoservice.nl/levering-en-garantie-van-hp-autoservice/
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Uw huidige auto ruilen wij graag in! Mail of bel ons voor een afspraak via: [email protected], Hugo peters 06-24225836 of kijk voor meer over ons bedrijf en onze occasions op https://www.hpautoservice.nl/
Adres: Sterrebaan 12, 3542 DK Utrecht, Tel.nr: 030-2384000.
HP Autoservice biedt onderdak aan een showroom, werkplaats en ruimte voor schade-afhandeling. Op het buitenterrein staan ook meerdere occasions. Met een team van 7 personen streeft HP autoservice elke dag weer naar een zo hoog mogelijke kwaliteit tegen een aantrekkelijke prijs.
https://www.hpautoservice.nl/
Contact
HP Autoservice
Sterrebaan 12
3542DK UTRECHT
Tel. 030-2384000
E-mail: [email protected]
Website: https://www.hpautoservice.nl